BlackBird

BlackBird

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Applications. Sugerowana! Na tym się będziemy wzorować!

#1 2009-06-24 18:44:48

Rolgenbras

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 700
Punktów :   

Applications. Sugerowana! Na tym się będziemy wzorować!

Tutaj składajcie Aplikacje dotyczące dołączenia do Gildii!!, oczywiście tutaj będą Was promowali gracze z Rangą nie niższą niż "Flame", więc przed dołączeniem najlepiej w pełni zaprzyjaźnić się!.. Jeśli masz więcej niż 4 pozytywne komentarze od 4 różnych Members, Napiszemy do Ciebie (Rolgenbras główny księgowy gildii) On Cię przywita w Naszych szeregach i On Ci powie jakie masz obowiązki w gildii.

!!! Pamiętaj że jeśli zobaczymy to że jesteś na prawde wartą osobą, wartą Naszej uwagi, jednak nie masz wymaganego Levela i tak Cię przyjmiemy, nie liczy się dla Nas tylko Lvl i Skile liczy się dla Nas:      !!!!!!!!

1. Honor
2. Sprawiedliwość w dokonywaniu decyzji!
3. Twoje umiejętności przystosowawcze.
4. Twoje poświęcenie i pomoc dla innych członków Naszej Rodziny!


Tutaj co byśmy chcieli wiedzieć o Tobie:

Name: Twoje Imie.
Level: Twój Level.
Profession: Twoja Profesja.
Sex: Male/Female.

Jak sie nazywasz w RL, ile masz lat, z kąd jesteś, co lubisz robić, co lubisz robić gdy masz free time?, kiedy masz urodziny (wrazie czego żebyśmy wiedzieli kiedy Ci złożyć i dać Tobie prezent;), ile grasz w Tibie.
np.
Mam na imie Mariusz, mam 16 lat, pochodze z Korcza, lubie sporty extremalne, lubie pływać, w wolnym czasie uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, urodziny obchodze 21.04.----. Gram w Tibie od 5 Lat.

Co masz do zaoferowania dla Nas? CO mógłbyś dla Nas zrobić? I jakie są Twoje cele w grze!
np.

Chciałbym rozwijać się w Waszej gildii jako aktywny gracz który lubi mieć FUN z gry, lubie pomagać innym, uwielbiam robić wspólne wypady na hunty, questy, mógłbym napewno Wam pomóc w utrzymaniu statusu gildii, pomagać każdemu z członków nie zależnie od rangi, Moje cele to napewno dobra zabawa a przy tym poznawanie nowych ludzi

Czy masz jakieś Swoje własne sugestie dotyczące Naszej Rodziny? Chciałbyś się z nimi podzielić?
np.
Tak mam sugestie dotyczące zmiany wizualnej Waszej Gildii, chciałbym stworzyć poważne forum dla Nas/Was.

To na tyle Pamię tajcie aby sie trzymać tego, ponieważ inne Aplikacje będą automatycznie odrzucane i nie brane pod uwagę

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Applications. Sugerowana! Na tym się będziemy wzorować!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gumisie.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.braterstwo-wilkow.pun.pl www.zakonczarnychrycerzy.pun.pl